Опубликовано: 01.10.2021

День учителя - замечательный праздник, когда можно выразить свою благодарность педагогам за их непростой и благородный труд, за внимание и терпение, за желание видеть своих учеников успешными и счастливыми. Учитель – важный человек в жизни каждого. Ведь именно он открывает много нового и интересного, учит нужным и полезным навыкам, помогает ориентироваться в столь сложном мире. 1 октября 2021 года для педагогов нашей школы состоялся традиционный праздничный концерт, посвященный Дню Учителя! Ребята подготовили для учителей настоящий праздник. Теплые слова ...

Укытучылар көне

Укытучылар көне-искиткеч бәйрәм, бу вакытта педагогларга авыр һәм намуслы хезмәтләре, игътибар һәм сабырлыклары, үз укучыларын уңышлы һәм бәхетле итеп күрү теләге өчен рәхмәт белдерергә мөмкин. Укытучы-һәркем тормышында мөһим кеше. Чөнки нәкъ менә ул бик күп яңа һәм кызыклы нәрсәләр ача, кирәкле һәм файдалы күнекмәләргә өйрәтә, шундый катлаулы дөньяда ориентлашырга ярдәм итә. 2021 нче елның 1 нче октябрендә безнең мәктәп педагоглары өчен Укытучылар көненә багышланган бәйрәм концерты булып узды. Балалар укытучылар өчен чын бәйрәм әзерләделәр. Җылы сүзләр ...