Ура, каникулы!!! Просмотр кинофильма «Либерея: Охотники за сокровищами»

Опубликовано: 02.11.2022

Долгожданные каникулы. Можно посетить театр, сходить на просмотр кинофильма. И всё можно сделать с одноклассниками. 2 ноября 2022 года ученики 9Б класса посетили кинотеатр в торговом центре «Казан-Молл» и посмотрели фильм «Либерея: Охотники за сокровищами». Жизнь главного героя в опасности, ведь за старинным артефактом начинают охоту могущественные силы! Парень вынужден объединиться со странным незнакомцем, который утверждает, что оклад — это ключ к обнаружению Библиотеки. Захватывающий сюжет, красивые герои, великолепная природа, а вокруг твои друзья, одноклассники, что может быть лучше.

Ура, каникуллар!!! Либерей: Хәзинә эзләүчеләр кинофильмын карау. Күптән көтелгән каникуллар. Театрга барырга, кинофильм карарга барырга була. Барысын да сыйныфташлар белән эшләп була. 2022 елның 2 ноябрендә 9Б сыйныф укучылары «Казан-Молл» сәүдә үзәгендә кинотеатрда булдылар һәм «Либерея: хәзинә эзләүчеләр» фильмын карадылар. Төп геройның тормышы куркыныч астында, чөнки борынгы экспонат артында көчле көчләр ау башлый! Егет сәер чит кеше белән берләшергә мәҗбүр, Ул хезмәт хакы китапханәне табу өчен ачкыч дип әйтә. Мавыктыргыч сюжет, матур геройлар, искиткеч табигать, һәм сезнең тирәгездә дуслар, сыйныфташлар, Моннан да яхшырак нәрсә булырга мөмкин.