Ура, каникулы! Весенний пришкольный лагерь «Ялкын»

Опубликовано: 29.03.2023

29 марта 2023 года воспитанники весенний пришкольный лагерь «Ялкын», в рамках Дня здоровья, побывали в игропарке «Фан-Сити». Движение - это жизнь. Дети с удовольствием побегали, позанимались со скалолазанием, поиграли в лабиринте, скатывались с горок и прыгали на батуте. Покидали парк довольные и уставшие.
После вкусного обеда дети приняли участие в конкурсе плакатов по здоровому образу жизни. За 1-3 место получили небольшие сувениры.

Ура, каникуллар!!! Ялкын " язгы мәктәп яны лагере 2023 елның 29 мартында Ялкын язгы мәктәп яны лагеры тәрбияләнүчеләре, сәламәтлек көне кысаларында, Фан-Сити уен паркында булдылар. Хәрәкәт-тормыш. Балалар рәхәтләнеп йөгерделәр, кыяга менү белән шөгыльләнделәр, лабиринтта уйнадылар, таудан тәгәрәделәр һәм батутта сикерделәр. Парктан канәгать һәм арып кайттылар.  Тәмле төшке аштан соң балалар сәламәт яшәү рәвеше буенча плакатлар конкурсында катнаштылар. 1-3 урыннар өчен кечкенә сувенирлар алдылар.