Опубликовано: 14.04.2019

С 12 по 14 апреля в нашем городе проходил международный математический турнир имени Чеботарева. Команда 4 а класса в составе команды Сафина Мухаммада, Камаловой Самиры,Морозова Никиты,Ханнановой Алсу (кл.рук.Зарипова И.В.) три дня боролись с командами из разных городов России. По итогам игры наша команда стала призёром математических игр и заняла 3 место ! Мы гордимся вами, ребята! Желаем вам дальнейших побед,успехов и всегда только вперёд к достижению своих целей !

12 нче апрельдән 14нче апрельгә кадәр шәһәребездә Н.Г.Чеботарев исемендәге халыкара математик турнир булды.
4нче а сыйныфы укучылары Сафин Мөхәммәт, Камалова Самира, Морозов Никита, Ханнанова Алсу (укытучы Зарипова И.В.)
3 көн дәвамында Россиянең төрле шәһәрләреннән килгән командалар белән көч сынаштылар. Турнир нәтиҗәләре буенча
безнең 4 а сыйеыфы командасы III призлы урынга лаек булды.
      Без сезнен белән горурланабыз!

Киләчәктә дә  унышлар телибез!