Публичный доклад директора школы за 2018 год

Опубликовано: 24.04.2019

24.04.2019г. состоялся публичный доклад директора школы Абдуллиной Д.А.по теме "Итоги деятельности МБОУ "Многопрофильная школа 181"Советского района г.Казани ". На публичном докладе присутствовали глава Советского района г.Казани Фатхутдинов Р.Р., начальник управления образования Советского района г.Казани Арсланова Э.Р., родители учеников 1-9 классов, педагоги школы.

24 апрельдә мәктәп директоры Абдуллина Д. А. "Казан шәһәре Совет районының 181 күп профильле мәктәп " эшчәнлеге нәтиҗәләре" темасына доклад ясады. Чыгышны Казан шәһәренең Совет районы башлыгы Р. Р. Фәтхетдинов, Казан шәһәренең Совет районы мәгариф идарәсе башлыгы Э. Р. Арсланова, 1-9 нчы сыйныф укучыларының ата-аналары, мәктәп педагоглары зур кызыксыну белән тыңладылар.