Деловой завтрак

Опубликовано: 09.09.2021

Сегодня, 9 сентября, наш школьный проект «Интервью с успехом» посетил Михаил Владимирович Кузнецов, член всероссийской политической партии «ПАРТИЯ РОСТА», депутат Казгордумы, генеральный директор ООО «Толстойвеар». Гость рассказал ученикам школы о предпринимательстве, ошибках в бизнесе, старте своего дела, а также поделился секретами успеха. Главный совет от Михаила Владимировича звучит так: «Человеку необходимо учиться и заниматься самореализацией независимо от возраста».

Бүген, 9 сентябрьдә, безнең «Уңыш белән әңгәмә» дигән мәктәп проектында «ҮСЕШ ПАРТИЯСЕ» бөтенроссия сәяси партия әгъзасы, Казан шәһәре Думасы депутаты, «Толстойвеар» ҖЧҖ генераль директоры Михаил Владимирович Кузнецов булды. Кунак мәктәп укучыларына эшмәкәрлек, бизнеста хаталар, үз эшенең старты турында сөйләде, шулай ук уңыш серләре белән уртаклашты. Михаил Владимировичның төп киңәше болай яңгырый: "Кешегә укырга һәм яшенә карамастан, үз-үзен тормышка ашыру белән шөгыльләнергә кирәк".