Интервью с успехом

Опубликовано: 23.09.2021

Сегодня, 23 сентября, наш школьный проект «Интервью с успехом» посетила руководитель офиса продаж «Ак Барс Банка» Шишлянникова Елена Павловна. Гостья рассказала об основах финансовой грамотности, ответила на многочисленные вопросы учащихся. Главный совет Елены Павловны в плане освоения профессии звучит так: «Лучше пробовать и ошибиться, чем не пробовать вообще».

Бүген, 23 сентябрь көнне, «Ак Барс Банк» сату офисы җитәкчесе Шишлянникова Елена Павловна безнең «Уңыш белән әңгәмә» мәктәп проектында булды. Кунак финанс грамоталылыгы нигезләре турында сөйләде, укучыларның күпсанлы сорауларына җавап бирде. Елена Павловнаның һөнәр үзләштерү планында төп киңәше болай яңгырый: «Бөтенләй эшләп карамаганга караганда, сынап карау һәм ялгышу яхшырак».